Volleybal – Dames 2

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Dames 2:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je ook het wedstrijdschema inzien 

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Jupiter DR 111383861064773
    2Lunetten DR 214484881356867
    3Tovo DR 21331312111631074
    4Univé-LVV DR 21225252310271003
    5Shot DR 21325252711071098
    6Jupiter DR 2131717359651186
    7Animo '72 DR 1131313399441205
    8Bevoc DR 11377458521272

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    19 May 21:30Tovo DR 2 - Lunetten DR 21-321-25, 13-25, 21-25, 25-21
    14 April 19:15Shot DR 2 - Lunetten DR 20-420-25, 12-25, 13-25, 20-25
    08 April 19:30Bevoc DR 1 - Lunetten DR 20-45-25, 3-25, 19-25, 9-25
    01 April 19:30Lunetten DR 2 - Univé-LVV DR 23-125-15, 25-15, 22-25, 25-11
    16 March 21:30Jupiter DR 2 - Lunetten DR 20-419-25, 7-25, 8-25, 9-25
    23 February 21:30Lunetten DR 2 - Bevoc DR 14-025-7, 25-9, 25-7, 25-16
    17 February 20:30Animo '72 DR 1 - Lunetten DR 21-319-25, 8-25, 16-25, 25-20
    11 February 19:30Lunetten DR 2 - Jupiter DR 12-225-21, 25-13, 18-25, 19-25
    03 February 20:30Univé-LVV DR 2 - Lunetten DR 20-420-25, 13-25, 16-25, 8-25
    26 November 19:30Lunetten DR 2 - Shot DR 23-125-18, 25-22, 20-25, 25-19
    19 November 19:30Lunetten DR 2 - Tovo DR 23-125-19, 25-14, 23-25, 25-13
    10 November 21:30Jupiter DR 1 - Lunetten DR 21-317-25, 18-25, 25-13, 23-25
    05 November 19:30Lunetten DR 2 - Jupiter DR 24-025-11, 25-6, 25-18, 25-10
    15 October 19:30Lunetten DR 2 - Animo '72 DR 14-025-12, 25-12, 25-15, 25-7