Volleybal – Dames 3

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Dames 3:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Taurus DR 32439399857621
    2VTC Woerden DR 324323216796688
    3Tovo DR 224323216706612
    4De Valk DR 324292919773560
    5Servia DR 324292919738685
    6VIVES DR 324272721733643
    7Univé-LVV DR 124272721762724
    8VTC Woerden DR 424242424707754
    9Boni DR 424242424691761
    10E.S.T.A. DR 124181830689794
    11Lunetten DR 324161632583616
    12RVN DR 2248840523851
    13Limes DR 4247741630879

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    09 April 17:42Lunetten DR 3 - Servia DR 30-213-19, 5-25
    09 April 16:44Lunetten DR 3 - De Valk DR 31-120-15, 12-26
    09 April 15:17E.S.T.A. DR 1 - Lunetten DR 30-218-19, 15-18
    09 April 13:50VIVES DR 3 - Lunetten DR 31-118-13, 10-16
    26 March 16:02Servia DR 3 - Lunetten DR 32-017-12, 17-16
    26 March 15:33Lunetten DR 3 - VIVES DR 32-024-11, 17-12
    26 March 14:06De Valk DR 3 - Lunetten DR 32-018-16, 21-13
    26 March 13:08Lunetten DR 3 - E.S.T.A. DR 11-113-21, 19-18
    19 February 12:04Lunetten DR 3 - Limes DR 41-118-16, 15-16
    19 February 11:06RVN DR 2 - Lunetten DR 30-219-21, 8-31
    19 February 10:37Lunetten DR 3 - Univé-LVV DR 10-214-16, 12-15
    19 February 09:39VTC Woerden DR 3 - Lunetten DR 32-016-13, 18-13
    27 November 16:33Lunetten DR 3 - VTC Woerden DR 30-216-17, 10-17
    27 November 15:35Univé-LVV DR 1 - Lunetten DR 32-017-11, 16-14
    27 November 13:10Limes DR 4 - Lunetten DR 31-115-12, 8-24
    09 October 16:33Lunetten DR 3 - VTC Woerden DR 41-119-16, 12-17
    09 October 15:35Taurus DR 3 - Lunetten DR 32-018-15, 24-12
    09 October 14:08Lunetten DR 3 - Boni DR 42-017-10, 17-10
    09 October 13:10Tovo DR 2 - Lunetten DR 32-014-11, 12-10