Volleybal – Dames 1

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Dames 1:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    02 March 13:00Lunetten DR 1 - RVN DR 3Safari in Maarssen
    02 March 14:00Lunetten DR 1 - Taurus DR 3Safari in Maarssen
    02 March 15:00VOC-Maarssen DR 1 - Lunetten DR 1Safari in Maarssen
    02 March 16:00De Valk DR 2 - Lunetten DR 1Safari in Maarssen
    13 April 13:00Tovo DR 2 - Lunetten DR 1Safari in Maarssen
    13 April 14:30Lunetten DR 1 - Boni DR 1Safari in Maarssen
    13 April 15:30Tovo DR 1 - Lunetten DR 1Safari in Maarssen
    13 April 17:00Lunetten DR 1 - Univé-LVV DR 1Safari in Maarssen

    Op de Nevobo site kun je het schema zien en als je de wedstrijden exporteert kan je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1VTC Woerden DR 21627275590407
    2Servia DR 31623239507394
    3Limes DR 216212111485439
    4OKV DR 316202012485463
    5De Valk DR 216191913492461
    6Tovo DR 116181814465477
    7Boni DR 116171715529466
    8Tovo DR 216171715469464
    9VOC-Maarssen DR 116151517499490
    10RVN DR 316141418471480
    11Limes DR 316141418459487
    12Taurus DR 416111121459516
    13Lunetten DR 1169923426533
    14Taurus DR 3168824448574
    15Univé-LVV DR 1167725424557

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    20 January 13:00VTC Woerden DR 2 - Lunetten DR 12-018-13, 18-15
    20 January 12:00Lunetten DR 1 - Limes DR 21-116-15, 13-16
    20 January 10:30Servia DR 3 - Lunetten DR 12-015-13, 19-9
    20 January 09:00Lunetten DR 1 - OKV DR 30-213-16, 15-18
    09 December 16:30Lunetten DR 1 - Limes DR 31-117-16, 14-15
    09 December 15:30Lunetten DR 1 - Tovo DR 21-114-17, 15-13
    09 December 14:00Boni DR 1 - Lunetten DR 12-023-8, 17-13
    09 December 13:00Tovo DR 1 - Lunetten DR 10-210-21, 11-19
    11 November 16:00RVN DR 3 - Lunetten DR 11-119-14, 9-17
    11 November 14:30Lunetten DR 1 - VOC-Maarssen DR 10-28-25, 11-15
    11 November 13:00Taurus DR 3 - Lunetten DR 11-115-14, 14-16
    11 November 12:00Lunetten DR 1 - De Valk DR 21-115-14, 10-18
    30 September 13:00Taurus DR 4 - Lunetten DR 11-118-13, 12-18
    30 September 12:00Lunetten DR 1 - VTC Woerden DR 20-212-19, 12-20
    30 September 10:30OKV DR 3 - Lunetten DR 12-020-11, 23-8
    30 September 09:00Lunetten DR 1 - Limes DR 20-211-15, 8-20