Volleybal – Heren 1

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Heren 1:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je het schema zien en als je de wedstrijden exporteert kan je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Taurus HR 22440408897678
    2RVN HR 224373711906652
    3Lunetten HR 124313117863782
    4VOC-Maarssen HR 124272721782769
    5Vlerk HR 224262622770744
    6Keimax HR 224222226771805
    7Servia HR 124212127783793
    8Univé-LVV HR 124141434745859
    9VIVES HR 224131335717860
    10Serve'72 HR 1249939639931

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    20 April 17:00Lunetten HR 1 - RVN HR 21-117-14, 15-19
    20 April 16:00Serve'72 HR 1 - Lunetten HR 11-113-21, 17-14
    20 April 14:30Lunetten HR 1 - Taurus HR 20-29-20, 12-20
    20 April 13:00Vlerk HR 2 - Lunetten HR 11-120-11, 15-17
    09 March 15:00Keimax HR 2 - Lunetten HR 10-214-20, 13-16
    09 March 14:00Lunetten HR 1 - VIVES HR 22-020-14, 21-15
    09 March 13:00Univé-LVV HR 1 - Lunetten HR 10-218-19, 16-19
    09 March 11:30Lunetten HR 1 - RVN HR 20-211-22, 14-17
    20 January 12:30Lunetten HR 1 - Taurus HR 21-122-12, 11-27
    20 January 11:00Servia HR 1 - Lunetten HR 11-114-19, 22-9
    20 January 10:00Lunetten HR 1 - Univé-LVV HR 12-020-10, 18-17
    20 January 09:00VOC-Maarssen HR 1 - Lunetten HR 10-213-20, 14-26
    09 December 16:00Lunetten HR 1 - Vlerk HR 22-020-14, 18-16
    09 December 15:00Serve'72 HR 1 - Lunetten HR 10-212-27, 17-18
    09 December 13:30VIVES HR 2 - Lunetten HR 10-217-19, 13-16
    09 December 12:30Lunetten HR 1 - Keimax HR 21-125-18, 15-21
    11 November 17:30Lunetten HR 1 - Servia HR 10-217-19, 17-18
    11 November 16:30RVN HR 2 - Lunetten HR 11-113-25, 21-14
    11 November 15:30Taurus HR 2 - Lunetten HR 11-117-19, 18-17
    11 November 14:00Lunetten HR 1 - Vlerk HR 20-214-19, 15-19
    07 October 17:00VIVES HR 2 - Lunetten HR 11-117-15, 14-20
    07 October 16:00Univé-LVV HR 1 - Lunetten HR 10-214-27, 11-26
    07 October 15:00Lunetten HR 1 - VOC-Maarssen HR 12-022-17, 20-12
    07 October 13:30Lunetten HR 1 - Serve'72 HR 12-020-16, 16-13