Volleybal – Mix 3

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 3:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1VIVES XR 224383810788596
    2Brooklyn XR 224383810892703
    3Lunetten XR 324333315866655
    4VIVES XR 124333315784639
    5VOC-Maarssen XR 324303018859791
    6Fit XR 124282820807763
    7VC Houten XR 123262620675602
    8Lunetten XR 624262622819751
    9VOC-Maarssen XR 424262622798762
    10VIVES XR 424252523790779
    11De Valk XR 124242424843801
    12VOC-Maarssen XR 624242424787800
    13Over de Brug XR 123101036653790
    14Netjes XR 1219933299247
    15Baldadig XR 12477414471047
    16NVC XR 1231145502883

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    09 April 16:04Netjes XR 1 - Lunetten XR 3Vervallen-
    09 April 15:06Lunetten XR 3 - Baldadig XR 12-031-5, 25-8
    09 April 14:08VIVES XR 1 - Lunetten XR 30-214-20, 13-19
    09 April 13:10Lunetten XR 3 - VIVES XR 21-116-20, 20-13
    26 March 15:04Netjes XR 1 - Lunetten XR 3Vervallen-
    26 March 14:06Lunetten XR 3 - Brooklyn XR 22-021-13, 29-7
    26 March 13:08Fit XR 1 - Lunetten XR 30-213-20, 14-20
    26 March 12:10Lunetten XR 3 - Lunetten XR 61-118-21, 24-12
    12 March 15:04Brooklyn XR 2 - Lunetten XR 32-018-15, 19-11
    12 March 14:06Lunetten XR 3 - NVC XR 12-024-12, 22-10
    12 March 13:08Over de Brug XR 1 - Lunetten XR 31-118-17, 15-20
    12 March 12:10Lunetten XR 3 - VC Houten XR 10-210-17, 13-18
    12 February 15:04Fit XR 1 - Lunetten XR 31-118-19, 17-16
    12 February 14:06Lunetten XR 3 - VOC-Maarssen XR 60-214-18, 14-21
    12 February 13:08VIVES XR 4 - Lunetten XR 30-212-20, 13-15
    12 February 12:10Lunetten XR 3 - VOC-Maarssen XR 40-217-21, 16-23
    13 November 15:34Baldadig XR 1 - Lunetten XR 30-210-27, 11-25
    13 November 14:36Lunetten XR 3 - NVC XR 12-028-10, 21-11
    13 November 13:38VOC-Maarssen XR 6 - Lunetten XR 30-218-20, 15-24
    13 November 12:40Lunetten XR 3 - VOC-Maarssen XR 30-219-23, 13-19
    02 October 12:33VIVES XR 1 - Lunetten XR 30-213-19, 14-17
    02 October 11:35Lunetten XR 3 - Over de Brug XR 12-019-16, 24-16
    02 October 10:08Lunetten XR 3 - VIVES XR 42-021-14, 25-11
    02 October 09:10De Valk XR 1 - Lunetten XR 31-119-16, 12-22