Volleybal – Mix 3

    Hieronder de komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 3:

    Op de Nevobo site kun je het fluitschema vinden; Fluitschema Mix 3

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    07 November 12:30De Valk XR 1 - Lunetten XR 3Safari in Maarssen
    07 November 13:30Lunetten XR 3 - Serve'72 XR 1Safari in Maarssen
    07 November 15:00Lunetten XR 3 - Serve'72 XR 2Safari in Maarssen
    07 November 16:00Boni XR 3 - Lunetten XR 3Safari in Maarssen
    19 December 13:30Lunetten XR 3 - DSV Catharijne '83 XR 1Thijs van der Polshal in Woerden
    19 December 14:30Snacksappeal XR 1 - Lunetten XR 3Thijs van der Polshal in Woerden
    19 December 16:00Lunetten XR 3 - VOC-Maarssen XR 3Thijs van der Polshal in Woerden
    19 December 17:30Univé-LVV XR 1 - Lunetten XR 3Thijs van der Polshal in Woerden
    16 January 14:00Lunetten XR 3 - Boni XR 2IJsselhal in Ijsselstein ut
    16 January 15:00Lunetten XR 5 - Lunetten XR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
    16 January 15:30Lunetten XR 6 - Lunetten XR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
    16 January 16:30Lunetten XR 3 - VIVES XR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
    20 March 09:30Lunetten XR 3 - Boni XR 3Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
    20 March 10:30Serve'72 XR 2 - Lunetten XR 3Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
    20 March 11:00Serve'72 XR 1 - Lunetten XR 3Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
    20 March 12:00Lunetten XR 3 - De Valk XR 1Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Serve'72 XR 1488016988
    2Boni XR 24771171116
    3Snacksappeal XR 14662150111
    4VIVES XR 34553140126
    5Univé-LVV XR 14553146137
    6Lunetten XR 64553130127
    7Lunetten XR 54444152126
    8Serve'72 XR 24444116138
    9De Valk XR 14335139140
    10Lunetten XR 34335119139
    11VOC-Maarssen XR 34226143159
    12Boni XR 3400898165
    13DSV Catharijne '83 XR 1400883184

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    10 October 12:30Boni XR 2 - Lunetten XR 31-113-19, 19-13
    10 October 11:30Lunetten XR 3 - Lunetten XR 52-019-15, 16-15
    10 October 10:00Lunetten XR 3 - Lunetten XR 60-216-17, 11-20
    10 October 09:00VIVES XR 3 - Lunetten XR 32-019-13, 21-12