Volleybal – Mix 4

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 4:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je het schema zien en als je de wedstrijden exporteert kan je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Lunetten XR 42439399956680
    2VV Utrecht POO XR 324363612809687
    3De Valk XR 124303018933783
    4Bourgondië XR 224292919823757
    5Lunetten XR 324282820830721
    6Snacksappeal XR 124272721806775
    7Fit XR 124262622854800
    8VOC-Maarssen XR 324242424887848
    9Lunetten XR 624232325791793
    10Serve'72 XR 124222226814842
    11Fit XR 224212127756811
    12VIVES XR 324191929765881
    13Lunetten XR 524181830733885
    14Univé-LVV XR 124161632737941
    15VC Houten XR 224131335718873
    16RVN XR 124131335620755

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    06 April 12:00Fit XR 1 - Lunetten XR 41-117-22, 23-14
    06 April 11:00Lunetten XR 4 - Univé-LVV XR 12-023-11, 26-10
    06 April 10:00VOC-Maarssen XR 3 - Lunetten XR 41-121-17, 12-24
    06 April 09:00Lunetten XR 4 - VV Utrecht POO XR 32-023-14, 19-15
    09 March 15:00Snacksappeal XR 1 - Lunetten XR 40-29-24, 16-22
    09 March 14:00Lunetten XR 4 - Lunetten XR 62-022-15, 17-16
    09 March 13:00Lunetten XR 5 - Lunetten XR 40-28-26, 10-23
    09 March 12:00Lunetten XR 4 - Bourgondië XR 21-117-18, 17-15
    13 January 12:30De Valk XR 1 - Lunetten XR 40-217-18, 12-21
    13 January 11:30Lunetten XR 4 - VIVES XR 30-217-20, 17-18
    13 January 10:00Lunetten XR 4 - RVN XR 12-024-12, 27-13
    13 January 09:00Fit XR 2 - Lunetten XR 40-218-20, 14-26
    16 December 14:00Fit XR 1 - Lunetten XR 40-213-24, 15-23
    16 December 13:00Lunetten XR 4 - Snacksappeal XR 12-022-10, 19-13
    16 December 12:00De Valk XR 1 - Lunetten XR 40-216-19, 15-24
    16 December 11:00Lunetten XR 4 - VC Houten XR 22-022-14, 20-12
    11 November 12:00Univé-LVV XR 1 - Lunetten XR 41-119-20, 19-14
    11 November 11:00Lunetten XR 4 - Lunetten XR 62-024-11, 18-13
    11 November 10:00VIVES XR 3 - Lunetten XR 40-211-26, 10-25
    11 November 09:00Lunetten XR 4 - Serve'72 XR 12-021-16, 26-13
    30 September 12:00VOC-Maarssen XR 3 - Lunetten XR 40-215-19, 17-20
    30 September 11:00Lunetten XR 4 - Lunetten XR 50-216-18, 13-22
    30 September 09:00Lunetten XR 4 - Lunetten XR 31-120-18, 15-16