Volleybal – Mix 5

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 5:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Lunetten XR 52439399936647
    2Univé-LVV XR 124363612929737
    3Snacksappeal XR 124353513848698
    4VOC-Maarssen XR 524343414880787
    5VIVES XR 524303018817652
    6VC Houten XR 224272721824745
    7Bourgondië XR 224242424848804
    8VOC-Maarssen XR 224232325570477
    9VIVES XR 624232325746802
    10Wilhelmina XR 124232325770878
    11Boni XR 224212127704843
    12Kromme Rijn XR 124181830645675
    13RVN XR 124171731710876
    14VlerkMix XR 124161632646674
    15VV Utrecht XR 824101038663899
    16Boni XR 42488407031045

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    23 April 16:33Lunetten XR 5 - Snacksappeal XR 11-115-20, 22-10
    23 April 15:35Boni XR 2 - Lunetten XR 50-210-25, 9-23
    23 April 14:08Lunetten XR 5 - Bourgondië XR 21-117-19, 20-16
    23 April 13:10VV Utrecht XR 8 - Lunetten XR 50-216-20, 11-16
    09 April 12:33Lunetten XR 5 - Snacksappeal XR 11-116-17, 21-13
    09 April 11:35Lunetten XR 5 - VlerkMix XR 11-117-15, 14-16
    09 April 10:37Kromme Rijn XR 1 - Lunetten XR 50-215-20, 14-23
    09 April 09:39VOC-Maarssen XR 5 - Lunetten XR 51-113-23, 22-11
    12 March 12:04Lunetten XR 5 - Bourgondië XR 22-022-16, 17-16
    12 March 11:06Univé-LVV XR 1 - Lunetten XR 50-213-22, 9-27
    12 March 10:37Wilhelmina XR 1 - Lunetten XR 50-27-34, 16-18
    12 March 09:39Lunetten XR 5 - VC Houten XR 22-022-12, 22-15
    19 February 16:33Lunetten XR 5 - Boni XR 22-022-12, 27-7
    19 February 15:35Lunetten XR 5 - VOC-Maarssen XR 22-021-18, 18-15
    19 February 14:37VIVES XR 5 - Lunetten XR 51-115-14, 14-16
    19 February 13:39VIVES XR 6 - Lunetten XR 51-120-15, 14-19
    20 November 12:33Lunetten XR 5 - VlerkMix XR 12-020-16, 17-15
    20 November 11:35VOC-Maarssen XR 2 - Lunetten XR 5Vervallen-
    20 November 10:08Lunetten XR 5 - Univé-LVV XR 11-114-15, 24-17
    20 November 09:10Boni XR 4 - Lunetten XR 50-212-23, 13-22
    18 September 12:33Lunetten XR 5 - Kromme Rijn XR 12-021-16, 21-13
    18 September 11:35VIVES XR 5 - Lunetten XR 51-119-12, 12-22
    18 September 10:08Lunetten XR 5 - Wilhelmina XR 12-026-10, 29-10
    18 September 09:10RVN XR 1 - Lunetten XR 50-28-27, 16-19