Volleybal – Mix 5

    Hieronder de komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 5:

    Op de Nevobo site kun je het fluitschema vinden; Fluitschema Mix 5

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    14 November 13:30Lunetten XR 5 - Univé-LVV XR 1De Wiekslag in Lopik
    14 November 14:30Lunetten XR 5 - Boni XR 2De Wiekslag in Lopik
    14 November 15:30VIVES XR 3 - Lunetten XR 5De Wiekslag in Lopik
    14 November 16:30Lunetten XR 6 - Lunetten XR 5De Wiekslag in Lopik
    19 December 13:30Serve'72 XR 2 - Lunetten XR 5IJsselhal in Ijsselstein ut
    19 December 14:30Lunetten XR 5 - Boni XR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
    19 December 15:00De Valk XR 1 - Lunetten XR 5IJsselhal in Ijsselstein ut
    19 December 16:00Lunetten XR 5 - Serve'72 XR 1IJsselhal in Ijsselstein ut
    16 January 14:00Lunetten XR 5 - Snacksappeal XR 1IJsselhal in Ijsselstein ut
    16 January 15:00Lunetten XR 5 - Lunetten XR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
    16 January 16:00DSV Catharijne '83 XR 1 - Lunetten XR 5IJsselhal in Ijsselstein ut
    16 January 17:00VOC-Maarssen XR 3 - Lunetten XR 5IJsselhal in Ijsselstein ut
    06 March 13:00Lunetten XR 5 - Lunetten XR 6De Wiekslag in Lopik
    06 March 14:00Boni XR 2 - Lunetten XR 5De Wiekslag in Lopik
    06 March 15:30Lunetten XR 5 - VIVES XR 3De Wiekslag in Lopik
    06 March 17:00Univé-LVV XR 1 - Lunetten XR 5De Wiekslag in Lopik

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Serve'72 XR 1488016988
    2Boni XR 24771171116
    3Snacksappeal XR 14662150111
    4VIVES XR 34553140126
    5Univé-LVV XR 14553146137
    6Lunetten XR 64553130127
    7Lunetten XR 54444152126
    8Serve'72 XR 24444116138
    9De Valk XR 14335139140
    10Lunetten XR 34335119139
    11VOC-Maarssen XR 34226143159
    12Boni XR 3400898165
    13DSV Catharijne '83 XR 1400883184

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    10 October 12:30Snacksappeal XR 1 - Lunetten XR 52-019-18, 16-12
    10 October 11:30Lunetten XR 3 - Lunetten XR 52-019-15, 16-15
    10 October 10:30Lunetten XR 5 - DSV Catharijne '83 XR 12-022-13, 30-9
    10 October 09:30Lunetten XR 5 - VOC-Maarssen XR 32-021-17, 19-17