Volleybal – Mix 5

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 5:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je het schema zien en als je de wedstrijden exporteert kan je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Lunetten XR 42439399956680
    2VV Utrecht POO XR 324363612809687
    3De Valk XR 124303018933783
    4Bourgondië XR 224292919823757
    5Lunetten XR 324282820830721
    6Snacksappeal XR 124272721806775
    7Fit XR 124262622854800
    8VOC-Maarssen XR 324242424887848
    9Lunetten XR 624232325791793
    10Serve'72 XR 124222226814842
    11Fit XR 224212127756811
    12VIVES XR 324191929765881
    13Lunetten XR 524181830733885
    14Univé-LVV XR 124161632737941
    15VC Houten XR 224131335718873
    16RVN XR 124131335620755

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    06 April 12:30Lunetten XR 5 - VIVES XR 31-119-21, 21-11
    06 April 11:30De Valk XR 1 - Lunetten XR 52-022-15, 24-12
    06 April 10:00Lunetten XR 5 - Fit XR 20-217-18, 14-17
    06 April 09:00RVN XR 1 - Lunetten XR 52-016-13, 23-11
    09 March 15:30Lunetten XR 5 - Serve'72 XR 11-114-18, 17-16
    09 March 14:30VC Houten XR 2 - Lunetten XR 51-116-17, 19-9
    09 March 13:00Lunetten XR 5 - Lunetten XR 40-28-26, 10-23
    09 March 12:00Lunetten XR 3 - Lunetten XR 52-018-14, 17-16
    03 February 16:00Lunetten XR 5 - Univé-LVV XR 11-118-17, 16-19
    03 February 15:00Fit XR 1 - Lunetten XR 51-119-18, 15-20
    03 February 13:30Lunetten XR 5 - VV Utrecht POO XR 30-211-22, 10-20
    03 February 12:30VOC-Maarssen XR 3 - Lunetten XR 52-028-10, 27-8
    09 December 16:00Lunetten XR 5 - VIVES XR 31-121-15, 12-22
    09 December 15:00Lunetten XR 5 - Serve'72 XR 10-212-22, 19-22
    09 December 14:00Univé-LVV XR 1 - Lunetten XR 52-020-13, 19-13
    09 December 13:00Lunetten XR 6 - Lunetten XR 50-214-16, 14-15
    11 November 15:30Lunetten XR 5 - De Valk XR 10-217-24, 13-21
    11 November 14:30Lunetten XR 5 - VC Houten XR 21-117-18, 18-15
    11 November 13:30Fit XR 1 - Lunetten XR 50-217-18, 15-16
    11 November 12:30Snacksappeal XR 1 - Lunetten XR 51-117-16, 13-19
    30 September 12:00Lunetten XR 5 - Fit XR 22-021-18, 17-15
    30 September 11:00Lunetten XR 4 - Lunetten XR 50-216-18, 13-22
    30 September 10:30VV Utrecht POO XR 3 - Lunetten XR 51-113-15, 18-17
    30 September 09:30Lunetten XR 5 - Bourgondië XR 21-114-17, 16-15