Volleybal – Mix 6

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 6:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1VIVES XR 224383810788596
    2Brooklyn XR 224383810892703
    3Lunetten XR 324333315866655
    4VIVES XR 124333315784639
    5VOC-Maarssen XR 324303018859791
    6Fit XR 124282820807763
    7VC Houten XR 123262620675602
    8Lunetten XR 624262622819751
    9VOC-Maarssen XR 424262622798762
    10VIVES XR 424252523790779
    11De Valk XR 124242424843801
    12VOC-Maarssen XR 624242424787800
    13Over de Brug XR 123101036653790
    14Netjes XR 1219933299247
    15Baldadig XR 12477414471047
    16NVC XR 1231145502883

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    09 April 16:33VIVES XR 2 - Lunetten XR 61-117-15, 16-20
    09 April 15:35VIVES XR 1 - Lunetten XR 62-017-16, 19-18
    09 April 14:37Lunetten XR 6 - Baldadig XR 12-027-12, 20-10
    09 April 13:39Lunetten XR 6 - Netjes XR 1Vervallen-
    26 March 15:33VIVES XR 2 - Lunetten XR 62-021-14, 20-16
    26 March 14:35Lunetten XR 6 - VC Houten XR 11-119-14, 15-17
    26 March 13:08Lunetten XR 6 - VOC-Maarssen XR 40-216-21, 16-17
    26 March 12:10Lunetten XR 3 - Lunetten XR 61-118-21, 24-12
    12 March 15:33VC Houten XR 1 - Lunetten XR 61-114-17, 19-15
    12 March 14:35Over de Brug XR 1 - Lunetten XR 60-217-20, 15-20
    12 March 13:37Lunetten XR 6 - NVC XR 11-19-20, 19-13
    12 March 12:39Lunetten XR 6 - Brooklyn XR 20-214-25, 12-21
    12 February 15:33VOC-Maarssen XR 4 - Lunetten XR 60-211-24, 12-23
    12 February 14:35VIVES XR 4 - Lunetten XR 60-28-29, 16-19
    12 February 13:37Lunetten XR 6 - VOC-Maarssen XR 61-113-23, 19-16
    12 February 12:39Lunetten XR 6 - Fit XR 11-111-18, 19-15
    06 November 15:33VIVES XR 1 - Lunetten XR 61-114-17, 19-12
    06 November 14:35Lunetten XR 6 - Over de Brug XR 12-024-16, 21-16
    06 November 13:08Lunetten XR 6 - VIVES XR 41-115-16, 27-7
    06 November 12:10De Valk XR 1 - Lunetten XR 61-117-18, 19-14
    25 September 16:04Baldadig XR 1 - Lunetten XR 61-117-18, 14-13
    25 September 15:06Lunetten XR 6 - NVC XR 12-026-9, 15-11
    25 September 14:08VOC-Maarssen XR 6 - Lunetten XR 61-117-16, 12-22
    25 September 13:10Lunetten XR 6 - VOC-Maarssen XR 30-217-18, 16-23