Volleybal – Mix 6

    De komende wedstrijden, stand en resultaten van Mix 6:

    Komende wedstrijden

    WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
    Er staan geen wedstrijden op de planning.

    Op de Nevobo site kun je het schema zien en als je de wedstrijden exporteert kan je zien wanneer je team mag fluiten en tellen;

    Stand

    #TeamGPWV+-
    1Lunetten XR 42439399956680
    2VV Utrecht POO XR 324363612809687
    3De Valk XR 124303018933783
    4Bourgondië XR 224292919823757
    5Lunetten XR 324282820830721
    6Snacksappeal XR 124272721806775
    7Fit XR 124262622854800
    8VOC-Maarssen XR 324242424887848
    9Lunetten XR 624232325791793
    10Serve'72 XR 124222226814842
    11Fit XR 224212127756811
    12VIVES XR 324191929765881
    13Lunetten XR 524181830733885
    14Univé-LVV XR 124161632737941
    15VC Houten XR 224131335718873
    16RVN XR 124131335620755

    Resultaten

    DatumWedstrijdenResultatenSets
    06 April 12:00Lunetten XR 6 - RVN XR 10-215-17, 14-16
    06 April 11:00Fit XR 2 - Lunetten XR 61-119-18, 11-24
    06 April 10:30Lunetten XR 6 - De Valk XR 11-117-15, 17-18
    06 April 09:30VIVES XR 3 - Lunetten XR 61-115-12, 16-19
    09 March 15:00Lunetten XR 6 - Lunetten XR 30-215-16, 14-19
    09 March 14:00Lunetten XR 4 - Lunetten XR 62-022-15, 17-16
    09 March 13:30Lunetten XR 6 - VC Houten XR 20-212-23, 14-20
    09 March 12:30Serve'72 XR 1 - Lunetten XR 60-216-17, 13-20
    03 February 15:30Lunetten XR 6 - VOC-Maarssen XR 32-017-16, 23-10
    03 February 14:30VV Utrecht POO XR 3 - Lunetten XR 61-115-16, 24-12
    03 February 14:00Lunetten XR 6 - Fit XR 12-018-17, 18-17
    03 February 13:00Univé-LVV XR 1 - Lunetten XR 60-215-18, 15-17
    09 December 15:30Lunetten XR 6 - RVN XR 12-019-15, 22-14
    09 December 14:30Lunetten XR 3 - Lunetten XR 62-017-14, 18-11
    09 December 14:00VOC-Maarssen XR 3 - Lunetten XR 60-213-23, 15-22
    09 December 13:00Lunetten XR 6 - Lunetten XR 50-214-16, 14-15
    11 November 12:00Lunetten XR 6 - Fit XR 21-119-14, 13-18
    11 November 11:00Lunetten XR 4 - Lunetten XR 62-024-11, 18-13
    11 November 10:30VV Utrecht POO XR 3 - Lunetten XR 62-020-10, 19-12
    11 November 09:30Lunetten XR 6 - Bourgondië XR 22-020-16, 22-15
    07 October 14:30Lunetten XR 6 - De Valk XR 11-116-17, 17-15
    07 October 13:30Lunetten XR 6 - VC Houten XR 22-017-13, 21-14
    07 October 12:30Fit XR 1 - Lunetten XR 61-114-20, 19-15
    07 October 11:30Snacksappeal XR 1 - Lunetten XR 62-015-12, 17-16